Monden

Reacția tulburătoare a lui Florin Călinescu! Ce a declarat bărbatul în legătură cu soțul Andrei!

Posted on

La ultima ediția din emisiunea „Românii au talent” de pe PRO TV, Florin Călinescu a făcut-o pe Andra să se rușineze. Toată discuția a pornit de la numărul spectaculos de wrestling pe care Iorgu Aggressor și Tom Fulton Future Shock l-au reprezentat pe scenă.

Este drept că cei doi arătau cu adevărat spectaculos, iar Florin Călinescu a fost plăcut surprins de către cei doi, ba chiar a devenit noul lor susținător. Deși femeie, Andra nu s-a lăsat atrasă în jocul celor doi bărbați iar replica colegului său a lasat-o mască.

„Tu vorbești? Că ești măritată cu păpădia aia. El e gingaș, e delicat. Ia-ți unul de la munte. Un cioban. Că ăla vine o dată la șase luni și te…”

Andra a rămas șocată de comentariul făcut de colegul ei dar i-a luat apărarea lui Cătălin într-un mod foarte gentil: „Numai eu știu cum faci tu wrestling cu mine. Când mă arunci pe sus, pe jos”

Cătălin și Andra sunt căsătoriți de aproape 12 ani și au împreună 2 copiii, pe David și pe Eva Maria Ioana. Cei patru sunt foarte fericiți atunci când sunt împreună și declară că le place să petreacă timp de calitate în familie.

Click to comment

Cele mai citite stiri

Copyright © 2020 mgnews.ro