Trebuie să știi

De ce nu poate Vulpița să-i fie fidelă lui Viorel: „Vrea ca el să…”

Rafaelo s-a apropiat de Vulpița în ultima perioadă, după ce au decis să colaboreze pentru piesa „Doi îndrăgostiți lulea”. Artistul a declarat că îi simpatizează pe cei doi soți, Veronica și Viorel Stegaru, și a vorbit și despre problemele lor în cuplu.
Se pare că unul dintre motivele pentru care Vulpița a ajuns să caute afecțiune în altă parte înșelându-și soțul este atitudinea lui autoritară.

„În afara emisiunii, Vulpița, ca om, este foarte de treabă. Chiar pot să spun că are un suflet bun și o inimă mare, acceptă sfaturi și nu este încăpățânată deloc. Și Viorel e băiat bun, foarte sufletist, dar e orgolios și încăpățânat, vrea ca totul să fie așa cum dorește el și femeia să nu facă nimic. Dacă ar ști să se comporte cu Veronica, ea n-ar mai greși. Vrea ca el să fie mai înțelegător”, a declarat Rafaelo, pentru Cancan.

Piesa scoasă de Rafaelo și Vulpița a ajuns numărul unu în Trending pe YouTube la scurt timp după lansare, depășindu-l chiar și pe Jador, unul dintre cei mai în vogă maneliști ai momentului. Așadar, există posibilitatea ca cei doi protagoniști să apară din nou pe internet cu o altă melodie.

„Dacă lumea cere încă o colaborare, eu o să mai scot piese cu Vulpița. Fanii mei sunt cei care pot decide dacă merită să colaborez și pe viitor cu ea”, a spus Rafaelo pentru sursa mai sus citată.

Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Cele mai citite stiri

Timpul tau este util. Citeste util.
MGnews.ro aduce in fata dumneavoastra cele mai interesante stiri cat si materiale pentru timpul tau liber. Horoscop, evenimente mondene, informatii din viata cotidiana si multe altele - www.mgnews.ro

Join us

To Top