Virale

Așa arată apartamentul în care stă Andreea Mantea la Istanbul: Este mai frumos ca cel din Romania!

Cristi Mitrea a postat pe Instagram o fotografie alături de fiul său David, din Istanbul.

Fotografia este realizată chiar în apartamentul în care locuiesc Andreea Mantea și scumpul băiețel al ei și al lui Cristi Mitrea, David.

„Un copil deosebit, atât de dulce, și Andreea o super mamă” și „Ești la Andreea și la băiat yuhuuuu!!! Cunosc apartamentul”, au fost câteva dintre comentariile celor de pe Instagram.

„Doamne ce frumoși sunteți, mă bucur să văd poze cu voi doi, de ce nu chiar și voi 3”, a comentat altcineva.

Andreea Mantea și Cristi Mitrea se înțeleg foarte bine de dragul fiului lor, David. Aflat în Istanbul, alături de mămica lui, David s-a apucat să facă un colaj cu gărgărițe. Imediat, puștiul a început să le pună nume micuțelor insecte pe care le lipea pe hârtie. Andreea Mantea a pus o poză cu David pe Instagram și a dezvăluit și ce spunea fiul ei în timpul acestei activități.

„Micul meu artist. Lavinia (n.r. sora Andreei Mantea, mătușa lui David) este cea mai mică gărgăriță, este cât un bob de fasole, pentru că ea nu mănâncă și nu s-a făcut mare. Tata este gărgărița cea mai mare pentru că el este cel mai mare și cel mai grăsan! Uriaș”, a scris Andreea Mantea pe Instagram.

Cristi Mitrea a intervenit imediat. „Mulțumesc! Apreciez! A vrut să spună voinic. Tată fit”, a comentat el.
„Da, da! Batman, Batman”, a răspuns Andreea Mantea. „Haioșilor”, a completat Cristi Mitrea.

 

Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Cele mai citite stiri

Timpul tau este util. Citeste util.
MGnews.ro aduce in fata dumneavoastra cele mai interesante stiri cat si materiale pentru timpul tau liber. Horoscop, evenimente mondene, informatii din viata cotidiana si multe altele - www.mgnews.ro

Join us

To Top